Przedszkole pod Dębami

Przedszkole pod Dębami - wyprawka do zerówki to nie problem!

Zobacz, jak przygotować dziecko do pierwszego dnia w zerówce

Napisz do naszego zespołu!

Kliknij i przejdź do formularza kontaktowego

Strona główna »               Wyprawki do szkoły »       Plecaki szkolne dziecięce i młodzieżowe »

Porady dla rodziców » Pierwsze dni w przedszkolu » Wyprawka szkolna » Wyprawka dla starszaka »

Plecaki eleganckie

Elegancki plecak do szkoły to must have eleganckiej młodej damy!

Jaki plecak wybrać dla przedszkolaka, a jaki dla starszaka? Daj dziecku wybrać samemu!

Kliknij i wybierz plecak elegancki

Daj dziecku podjąć decyzję: Mamo, nie musisz wszystkiego robić sama!

Duży wybór plecaków eleganckich: eleganckie plecaki dla starszaków

Małe i duże plecaki: dopasuj wielkość plecaka do wieku Twojego dziecka

Na co zwrócić uwagę kupując plecak dla dziecka?

Rodzicu, zastanawiasz się, jaki plecak będzie najlepszy dla Twojego syna czy córki? Koniecznie dopasuj wielkość plecaka do wieku Twojego dziecka. Zbyt duże plecaki w młodym wieku mogą negatywnie wpłynąć na stan kręgosłupa Twojej pociechy!

Pamiętaj, aby wybierać plecak wyposażony w odblaski. Mało kto zwraca uwagę na takie szczegóły, a plecaki z odblaskami to widoczność dziecka na drodze!

Plecaki z kółkami - idealne dla maluchów!

Zastanawiasz się, jak zadbać o kręgosłup Twojego dziecka? Postaw na plecaki z kółkami! Twoje dziecko poczuje różnicę!

Wybierając plecak dla Twojego dziecka, postaw przede wszystkim na wygodę oraz zwróć uwagę na jego wielkość.

Twoje dziecko może nie poradzić sobie z 50 litrowym plecakiem z metalowym stelażem!

Wyprawka szkolna               Wsparcie handlowe i merytoryczne zapewnia nam sklep Pariso

Wybierz wyjątkowe modele plecaków szkolnych dla chłopców i dziewczynek!

Co powinno znaleźć się w wyprawce Twojego dziecka? Wiemy to doskonale!

Wszystkie treści zastrzeżone przez autorów © Copyright 2019

Przedszkole Pod Dębami » Wyprawka szkolna » Obsługa serwisu »

Obsługa serwisu - Magdalena Hycka